חברה לייעוץ משכנתאות

משכנתא נוחה - ייעוץ משכנתאות

חברה לייעוץ משכנתאות – היא גוף פרטי הנותן שירות פיננסי באחד מהתחומים החשובים לכל אזרח בארץ ולכן לחברות הייעוץ יש חשיבות מאוד גבוהה לתא המשפחתי וגם לגופי האשראי כמו בנקים חברות ביטוח ועוד. כמו כן היות וחברה לייעוץ משכנתאות היא גוף פרטי אתם יכולים להבין שהאינטרס היחיד שיש לה היא לרצות את הלקוח שצריך לעמוד מול נותני האשראי הענקיים ולייצג את האינטרסים והצרכים שלו בלבד.

 

הניסיון מול הבנקים 

בזכות כמות התיקים וסיטואציות בהם מטפלים ונותנים שירות ללקוח חברות ייעוץ משכנתאות כשמגיע לקוח ורוצה לקדם עסקת דיור בין אם זה זכיה בזכות לדירה, בין אם זה משפר דיור וכדומה הניסיון של חברות הייעוץ מעמידות את הלקוח בעמדת כח מול הבנק . מדוע אתם שואלים? כי היועץ מכין את הלקוח ומציג אותו בבנק כלקוח אולטימטיבי שהבנק צריך לרדוף אחריו. כן מדובר גם במקרים בהם הלקוח מגיע עם חיווי אשראי שאינו מספק את הבנק ,יועץ משכנתאות יודע להנחות את הלקוח איך להתנהל בטרם ייגש הלקוח ויבקש אישור עקרוני למשכנתא וזה אחד החלקים החשובים בתהליך שלפני בקשה למשכנתא לתת לבנק תחושה שיש כאן לקוח טוב שכדאי לו מאוד לא לפספס אותו.

כמובן שזה קצה הקרחון , הניסיון של חברה לייעוץ משכנתאות מול הגופים הפיננסיים מעניקה לחברה התייחסות ועמידה בראש סדר העדיפויות מכמה סיבות : 

כמות תיקים חודשית – חברת לייעוץ משכנתאות עובדת מול בנקים ובנקאים באופן שוטף וכל חודש בעצם מעבירה לבנק לקוחות שמעוניינים לקנות כסף , כל סניף בנק יש לו יעדים שהוא מעוניין להגיע אליהם ולכן זו אחת הסיבות המובהקות שיש לבנקאים אינטרס לתת ליועץ משכנתאות שירות בראש סדר העדיפויות.

ארגון וסדר – חברה לייעוץ משכנתאות מכירה ויודעת בדיוק איך הבנקים עובדים ומכירה את הניואנסים של כל בנק מבחינת טפסים ותנאי קבלת משכנתא לכן הבנקים אוהבים לעבוד עם יועצים שמביאים להם את כל המסמכים בצורה מסודרת והבנקאי עצמם בעצם חסכו לעצמם כאב ראש להסביר ללקוח בדיוק מה נדרש ממנו כדי לקדם את תהליך המשכנתא.

קיצור תהליכים – לא מעט קורה שלקוח פונה לבנק מסוים ומבקש להתחיל את התהליך לנטילת משכנתא ואז יש קשר בתקשורת , הלקוח לא מבין מהם רוצים ממנו כי הם לא הבין בדיוק איזה מסמכים צריך להביא ולמה, לפעמים הוא מרגיש גם שלא כנים איתו כשהוא צריך להוציא מכספו על מנת לקבל מסמכים מסויימים לצורך קבלת משכנתא , שמאות, אישור זכויות ועוד. כאן הלקוח מתחיל בעצם להתעכב בתהליך והבנקאי מצידו מנסה לזרז את התהליך . כמו כן לפעמים חסרים מסמכים כי הלקוח לא מסודר ולא יודע מה רוצים ממנו כי הכל נראה לו מסובך. לכן יועצי משכנתאות בעצם מקצרים תהליכים לבנקאים ומתקתקים עבודה מה שנותן יעילות ברמה מאוד גבוהה לבנקאים להכניס עוד ועוד תיקים ליעדים החודשיים.

מודעות לשוק הריביות – ישנם המון סוגי לקוחות הפונים לבנק , אחד שעשה קצת סקר שוק ולמד על רגל אחת את התחום , אחד שאין לו מושג על מה מדובר רק יודע שאולי אפשר להוריד באחוזי הריבית ואחד שיודע שאפשר לעשות משא ומתן מול כל הבנקים . אך רוב הלקוחות מכירים את הריביות המוצעות ושניתן להשיג לאותה תקופה ולכן לא פעם מתווכחים עם בנקאים על ריביות שבעצם אין להם מושג בכלל אם אלו ריביות ריאליות .לעומת זאת חברה לייעוץ משכנתאות בזכות הניסיון שלה והחיבור שלה לעוד יועצים וחברות פיננסיות פרטיות יודעים בדיוק מה ניתן לקבל ולדרוש מהבנק – זה מעולה ללקוחות קצת פחות לבנקים.

אותה שפה מקצועית – בנקאים מאוד אוהבים לעבוד מול חברות לייעוץ משכנתאות מסיבה אחת פשוטה ועיקרית- הם מדברים בנקאית לכן רוב התהליך אחד מול השני הוא מאוד יעיל ושניהם יכולים להגיע לתוצאות טובות . יועץ משכנתאות עבור הלקוחות שלו והבנקאי עבור הסניף שלו.

מגוון מסלולי שירות 

יועצי משכנתאות מעניקים מגוון מסלולי שירות ויכולים להתאים עצמם כמעט לכל לקוח ולכל כיס על מנת שהלקוח יוכל לבוא כמה שיותר מכוון לתהליך לקיחת המשכנתא אצל הבנקאי בסניף שהוא בחר להלן מסלולי השירות העיקריים:

שיחת ייעוץ – בדר"כ כל חברות ייעוץ המשכנתא מעניקים שיחת ייעוץ ללא עלות כדאי לנצל אותה רוב היועצים יודעים לכוון את הלקוח כבר בשיחת הייעוץ כך שזו ממש מתנה. בנוסף, אם הלקוח סקפטי לגבי שירותיו של יועץ משכנתאות , אז הוא יכול לקבל אינדיקציה בשיחת ייעוץ ולהבין באותו המעמד האם זהו האיש שאני רוצה שילווה אותי בתהליך נטילת המשכנתא.

בניית תמהיל – יש לקוחות שרוצים להבין מהי משכנתא ומתחילים ללמוד במדיה מהי משכנתא ,מה התהליך, מה נדרש על מנת לקבל משכנתא וכדומה. לקוחות אלה למדו תאורטית את תחום המשכנתאות וכמה מושגי יסוד אך לא למדו אסטרטגיה ( משהו שלומדים עם הניסיון וגם כשמכירים את האופציות הקיימות בתחום המשכנתאות בכל בנק או גורם פיננסי המעניק אשראי). לכן אותם לקוחות מרגישים כי הם צריכים רק תמהיל משכנתא שאיתו ירוצו לבנקים וינהלו משא ומתן על גובה הריביות עד שהבנקים יעדכו אותם כי הם לא יכולים לשפר הצעה של בנק אחר. לכן חברות ייעוץ משכנתא מעניקות ללקוחות גם בניית תמהיל בלבד כמובן עם בירור צורכי הלקוח והתאמת תמהיל לתא המשפחתי להווה ולעתיד.

ליווי חלקי – ישנם לקוחות אשר מעוניינים בראש שקט ואומרים לחברת ייעוץ המשכנתאות , קחו את המושכות ותעדכנו אותי מתי צריך לבוא לחתום על אישור סופי לנטילת משכנתא וגם את הנושא התפעולי של המסמכים מול הבנקים תעשה אתה. אך קיים גם שירות הניתן ללקוחות שרוצים לחסוך כסף מהשירות שנותן יועץ המשכנתאות ומבקשים מהיועץ שילווה אותם עד החתימה ולאחר מכן הם כבר ידעו איך להתנהל מול הבנק בהמשך שזהו בעיקר תהליך הביטחונות. 

ליווי מלא – הליווי המלא הוא כמובן המומלץ ( לא רק עבור יועץ המשכנתאות שזוהי פרנסתו אלא בייחוד ללקוח) היות וכל לקוח יש לו את העסקה המיוחדת שבה הוא בחר. לכן חברת ייעוץ המשכנתאות תעניק לו את המקסימום בכל תהליך המשכנתא משלב הכרת הצרכים לסוג המשכנתא , לבניית אסטרטגיה לנטילת המשכנתא והתאמתה גם להווה וגם לעתיד וכלה בכל תהליך הביטחונות אותם דורש הבנק, ולא פעם דרושה הסתכלות נרחבת על העסקה כדי לתכנן את ביצוע תהליך נטילת משכנתא גם בהיבט המשפטי. כמובן שכל מקרה לגופו וכן קיימים לקוחות אשר אינם צריכים את תהליך הליווי המלא, בין אם זה לקוח שלמד את התחום ובין אם הלקוח לא יודע כלום על תחום המשכנתאות.

 כמובן, שהנושאים שאותם ביארנו במאמר הינם קצה הידע והיתרונות שיש לחברת ייעוץ משכנתאות להעניק ללקוח על מנת למקסם את תהליך העסקה עבורו.

לשיחת ייעוץ ללא עלות , השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שאלות שאוהבים לשאול אותנו

ככלל כל חברה המתמחה ומתמקדת בתחום מסוים תהיה בעלת כלים נרחבים יותר לטיפול באותו התחום מטבע הדברים בגלל הניסיון , ההתעמקות והשקעת הזמן בהתמקדות באותו התחום. כמו כן גם בתחום משכנתאות ,על אף שיש הרבה חברות מקצועיות הנותנות ייעוץ פיננסי המתפרש על הרבה תחומים ולהן מגוון מחלקות כמו ייעוץ משכנתאות . אותן חברות מעניקות שירות מקצועי וגם להן ניסיון ולכן התשובה היא מאוד אינדיבידואלית לאותה החברה ולנתונים שלה בשטח.

לא כל החברות או היועצים נותנים את אותם שירותי ייעוץ משכנתא היות ולכל אחד יש את המודל העסקי שלו – אך לרוב כולם יוכלו לתת מענה הולם לצרכי הלקוח ובייחוד את השירותים הבסיסיים ליווי מלא /חלקי /בניית תמהיל.

חשוב לדעת!

כשאנו פונים לחברת ייעוץ משכנתאות על מנת לקבל שירות כלשהו בלקיחת משכנתא אנו בעצמם ממקמים את עצמנו בעמדה חזקה יותר אל מול הבנק ,לא על מנת להפעיל שרירים על הבנק – אלא על מנת שהבנק ידע בברור מה טיב הלקוח שעומד לקחת ממנו משכנתא ושאותו לקוח יודע בדיוק מה שוק המשכנתאות יכול להציע לו והוא רוצה ידע מה לדרוש מהבנק החל מנושא הריביות שניתן לקבל וכלה בהנחה משמעותית בפתיחת תיק משכנתא.

משכנתא נוחה - מתאימים לך משכנתא

משרדנו עוסק באחד הנושאים החשובים ביותר לקבלת החלטה בחיים- ייעוץ משכנתא. אנו מתמחים במגוון רחב של משכנתאות,משכנתא חדשה ,מיחזורי משכנתא ,מחיר למשתכן, משכנתא לכל מטרה ועוד. אנחנו במשרד מתמחים בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור המיוצגים שלנו ובליווי הלקוח עד להשגת התוצאה המקסימלית בנטילת המשכנתא. 

אשמח שתצרו קשר -שיחת ייעוץ ללא עלות , משכנתא נוחה – ייעוץ משכנתאות.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם